-

krzysztof-osiejuk : To ja

O najświeższej propozycji dla ciemnego ludu

Dziś proponuję, byśmy rzucili okiem na najnowszy numer „Warszawskiej Gazety” i poczytali sobie mój cotygodniowy felieton. Temat nie jest szczególnie świeży, niemniej jednak, mam nadzieję, że uda mi się niektórych z nas odpowiednio zainspirować. Przy okazji zamykam ogłoszoną parę dni temu zbórkę i jednoczesnie pragnę z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy zechcieli zareagować na mój apel o i skutecznie pomogli nam się wygrzebać z nieoczekiwanych kłopotów. Jesteście niezastąpieni. Mam nadzieję, że przez kolejnych kilka lat znów będę mógł tu wrzucać te teksty, tak jak dotychczas, nie zawracając Wam głowy swoimi problemami

 

 

Jak się dowiadujemy, włoska policja, wspólnie z wysłanymi przez ministra Błaszczaka do włoskiego Rimini policjantami polskimi, ujęli czterech Murzynów, którzy parę tygodni temu, zbiorowo i bardzo brutalnie zgwałcili polską turystkę. Powiem uczciwie, że z jednej strony owa informacja mnie ucieszyła, bo osobiście uważam, że wszelkich gwałcicieli należy skutecznie wyłapywać i najbardziej surowo karać, jednocześnie jednak nie mogę się opędzić od kilku wątpliwości, które w związku z owym nieszczęściem mnie prześladują.

Przede wszystkim, od dnia, kiedy informacja o ataku się pojawiła, zachodzę w głowę, o co chodzi z nieustannym podkreślaniem, że ów gwałt był „wyjątkowo brutalny”. Co to bowiem ma znaczyć, że któryś ze zbiorowych gwałtów był brutalny „wyjątkowo”? W moim pojęciu, jeśli czterech bydlaków, jeden po drugim, gwałci bezbronną dziewczynę, to nie ma takiego sposobu, by ów gwałt był bardziej brutalny, niż każdy inny tego typu, o ile oczywiście nie chodzi o to, że ich autorów z jakiegoś powodu traktujemy również „wyjątkowo”.

Niedawno media informowały o śmierci dziewczyny, która gdzieś w Łodzi czy w Warszawie przez kilka dni była zbiorowo gwałcona przez jakąś lokalną dzicz. Przepraszam bardzo, ale w tym całym Rimini, poszło bardziej na ostro, czy mniej? A może nam nie wypada zadawać takich pytań, gdy wszystko jest czarne na białym?

A zatem, to jest mój pierwszy problem. Drugi, związany bezpośrednio z poprzednim, dotyczy apelu polskich władz, by tych Murzynów wydać Polsce, bo tylko Polska jest ich w stanie sprawiedliwie osądzić, co – wnioskując z wcześniejszej wypowiedzi ministra Patryka Jakiego – oznacza najpierw tortury, a potem szubienicę. Ogłądałem dziś Wiadomości TVP i tam zostało powiedziane jednoznacznie, że na to, by ci Afrykanie dostali to na co zasługują, tam na miejscu nie ma szans, a zatem po sprawiedliwość należy się udać do Polski. Słucham tego, kiwam z aprobatą głową, jednocześnie bardzo czekam nawet nie na wyrok w sprawie wspomnianych wyżej łódzkich sadystów, ale zastanawiam się, co słychać choćby u niejakiego Trynkiewicza i jego zupełnie świeżej ukochanej.

No i wreszcie kwestia trzecia, bardzo już ogólna. Włoskie władze ogłosiły z dumą, że sprawcy owej okrutnej zbrodni zostali pojmani i teraz już tylko czekają na sprawiedliwy proces. Wiemy też, że do zatrzymania doszło dzieki temu, że ojciec dwóch z nich – swoją drogą bardzo młodych chłopców – poruszony całą sprawą kazał im się zgłosić na policję i wydać tego najgorszego. Otóż ja doskonale wiem, ilu dziś w Europie jest wlóczących się bez celu Afrykanów, których można wykorzystać do pewnych bardzo doraźnych działań, nawet jeśli trzeba ich będzie oskarżyć o probę wysadzenia w powietrze budynku Parlamentu Europejskiego. Bo niby, czemu nie?

Apeluję więc do tych z nas, którzy zachowali jeszcze minimalną czujność, nie dajmy się wodzić za nos ludziom złym i występnym. I wcale nie mam tu na myśli imigrantów z Konga.

 

Jak zawsze zachęcam do kupowania naszych książek. Wszystkie sę dostępne w księgarni pod adresem www.basnjakniedzwiedz.pl.

  tagi: prawo  rimini  uchodxcy  sprawiedliwość 

krzysztof-osiejuk
9 września 2017 09:36
11     873    2 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Rozalia @krzysztof-osiejuk
9 września 2017 16:19

Wiedziałam że sprawcami na pewno  okażą się "chłopcy". Czekałam, których wytypują.

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @kamijji 10 września 2017 23:43
11 września 2017 04:40

Komorniczymi powiadasz kamijji? Nie chcę laptopów z takich brudnych stron żerujących na ludzkiej krzywdzie nawet za darmo.

Spieprzaj dziadu!

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @krzysztof-osiejuk
11 września 2017 04:51

http://stopfalszerom.blogspot.com/2017/09/szczuj-wam-w-doope-i-kawaek-szka.html

Toczy się wokół uchodźców wielka gra w której oni sami są tylko pionkami

W jednym z ostatnich swoich wykładów na YT Krzysztof Karoń powiedział że nie ma problemu inwazji uchodźców na Europę, a nawet jeśli jakiś mały jest, to można go rozwiązać w 3 tygodnie prostymi sposobami, które ujął w zdaniu: "Trzeba załatwić Immamów". Z tym że potem wyraźnie dał do zrozumieniena że za prawdziwych "immamów" uważa neomarksistowską elitę Unii Europejskiej a nie tych, przybyłych z Azji i północnej Afryki półdzikich pasterzy kóz.

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @stopfalszerzom 11 września 2017 04:51
11 września 2017 07:19

To jest interpretacja i rozwiązanie z gruntu fałszywe. Nie tylko nie da się społeczeństwu przekazać wiedzy (najwyżej propagandę), ale i imamów nie da się załatwić. 

zaloguj się by móc komentować

bolek @stopfalszerzom 11 września 2017 04:40
11 września 2017 07:35

To jest spam.
Kolejne wcielenie roobin-a.

Szkoda czasu i energii na "dyskusję" z robotami ;-)

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @Grzeralts 11 września 2017 07:19
11 września 2017 10:01

Powiedz to Jezusowi.

Moim zdaniem da się przekazać (ludziom) społeczeństwu oprócz propagandy też odrobinę wiedzy pozwalającej odróżnić co jest propagandą a co wiedzą.

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @bolek 11 września 2017 07:35
11 września 2017 10:02

Bolek idź lepiej pograć w Totolotka. Takim jak Ty nie da się przekazać żadnej wiedzy

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @stopfalszerzom 11 września 2017 10:01
11 września 2017 10:10

Immamów też da się załatwić na wiele prostych sposobów. Można im zdjąć majtki publicznie obnażając bzdury jakie wygadują i to za pomocą innych Immamów głoszących inne bzdury. Jedno szkło kontaktowe i wystarczy. Można ich deportować. Można karać za mowę nienawiści mandatami i grzywnami. Można opodatkować meczety dzaziją jaką muszą płacic niewierni wg koranu. Można wyoeksportować ich do Kolumbii płacąc 20 tys euro za każdego.

zaloguj się by móc komentować

bolek @stopfalszerzom 11 września 2017 10:02
11 września 2017 11:43

Zakładam, że nawet nie sprawdziłeś do którego komentarza się odniosłem i dlatego pozwoliłeś sobie na powyższy bełkot pod moim adresem.

To może jeszcze raz:

kamijji, od którego nie chcesz żadnych laptopów, jest kolejnym wcieleniem roobin-a, spamera, który nagle znikł, przekazując pałeczkę kamijji (kto te nicki wymyśla :/)

zaloguj się by móc komentować

stopfalszerzom @bolek 11 września 2017 11:43
11 września 2017 17:24

Masz racje sprawdziłem jak juz poszło :) Troche mi wstyd Przepraszam

Aczkolwiek jest w tym drugie dno bo był to defacto tekst adresowany do Grzeraltsa bardziej niz do Ciebie

A jesli chodzi o tego kamija nieszczęsnego to dobrze wiedziałem że to spamer ale moje misjonarskie skrzywienia kazało próbować jednak go mimo wszystko nawracać

zaloguj się by móc komentować

bolek @krzysztof-osiejuk
11 września 2017 19:38

Coś się kochanieńki plączesz w zeznaniach ;-)

Pijesz do Grzeraltsa a piszesz do mnie? :(

Przeprosiny przyjęte, sprawę uważam za zamkniętą! :D

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować