-

krzysztof-osiejuk : To ja

O zdradzieckich mordach i świętej pamięci jego brata

      Mogę się mylić, ale na ile sobie potrafię wszystko w głowie poukładać, dotychczas chyba nie zwróciłem tu uwagi na bardzo moim zdaniem ciekawe zjawisko, a polegające na tym mianowicie, że ludzie, którzy wcześniej najpierw zmarłemu w Smoleńsku prezydentowi Kaczyńskiemu życzyli gwałtownej i możliwie bolesnej śmierci, a kiedy ona już wreszcie nastąpiła, nie potrafili się przez całe długie lata powstrzymać od odpowiednio głośnych okrzyków entuzjazmu, dziś nagle zaczynają wykorzystywać imię człowieka, którego przed laty wystawili na śmierć, jako argument w walce z jego – wedle niektórych teorii, cudem ocalałym – bratem.  Nie pisałem o tym, bo, jak już to podkreśliłem zaledwie wczoraj, nie bardzo lubię dzielić się refleksjami na tematy bieżące, które, jak wiemy, dziś są, a jutro nawet pamięć o nich skutecznie blednie. Stało się jednak tak, że podczas obrad Sejmu, które w tych dniach nas tak bardzo absorbują, poseł Platformy Obywatelskiej Budka zasugerował, że Jarosław Kaczyński ze swoim atakiem na władzę sądowniczą czekał do czasu aż jego brat, Lech Kaczyński, zejdzie mu z oczu, no i w tej sytuacji Prezes uznał, że nadszedł czas i powiedział to, co wszyscy już wiemy, a ja nie mogę sobie oszczędzić tej przyjemności, by całość jego wystąpienia powtórzyć:

      „Przepraszam bardzo panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”.

      Powtórzę raz jeszcze. Przez pięć lat, a więc od czasu gdy Lech Kaczyński został wybrany przez naród prezydentem, do dnia okrutnej śmierci w Smoleńsku, nie było jednego słowa, o którym ci, co go nienawidzili, mogliby powiedzieć, że żałują, że ono nie padło. Gdy chodzi o tak zwaną „mowę nienawiści”, ci którzy się nią od lat karmią, z całą pewnością muszą tu czuć pełną satysfakcję. Ale też, kiedy wreszcie padł ów ostateczny cios, nie było jednego słowa, co do którego ci, co cieszyli się z jego śmierci, mogliby powiedzieć, że żałują, że ono nie padło. I tu także, gdy chodzi o tak zwaną „mowę nienawiści”, ci którzy się nią od lat karmią, z całą pewnością musieli czuć satysfakcję. Wszyscy wszystko pamiętamy i tej pamięci nic nie zagłuszy.

     I oto na mównicę sejmową wchodzi jeden z nich i ogłasza, że gdyby Lech Kaczyński dziś żył, to nie pozwoliłby na hucpę, którą nam ufundowało Prawo i Sprawiedliwość? Przepraszam bardzo, ale takiej bezczelności świat nie widział.

     W tej sytuacji z najwyższą przyjemnością powtarzam słowa prezesa Kaczyńskiego, tym razem już jednak jako swoje: „Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem jego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”.

 

Zapraszam wszystkich do odwiedzania ksiegarni pod adresem www.basnjakniedzwiedz.pl, gdzie są do kupowania mojej książki. Polecam serdecznie.      

 tagi: lech kaczyński  jarosław kaczyński  borys budka 

krzysztof-osiejuk
20 lipca 2017 08:50
2     963    7 zaloguj sie by polubić
komentarze:
stanislaw-orda @krzysztof-osiejuk
20 lipca 2017 09:33

Spora część tych kanalii jest na obcym żołdzie, a te które nie są, stręcza swoją gotowść wykazując sie nadgorliwoscią w politycznej chucpie, żeby także się załapać.

 

PS

 

Taka refleksja mię walneła.

Ciekawe czy i jesli tal, to ile z  zagrabionych depozytów Amber Gold użyte zostało na wypromowanie p. D. T na szefa RE, czyli ile z tego kapnęło dla rozmaitych "tillermansów" , etc.

zaloguj się by móc komentować

A-Tem @krzysztof-osiejuk
21 lipca 2017 00:26

Czy jest możliwy komentarz tych słów, tej przestrogi, gromiącej łgarzy, zamierzających panować nad społeczeństwem?

Tak, jest.

 

To przestroga, wypowiedziana tysiące lat temu przez proroka Izajasza, ukazująca doradcom królewskim, jaki spotka ich los, gdy zawarli przymierze z kłamstwem (=z diabłem).

Oto ona.

 

KSIĘGA PROROKA IZAJASZA, Izj_28,14-18. "…słuchajcie słowa Pana, wy szydercy, panujący nad ludem! […]  Ponieważ mówicie ludowi: "Zawarliśmy przymierze ze śmiercią i z krainą umarłych mamy umowę, więc nawet gdy zaleje kraj nasz cały wróg potopem, to on nie dosięgnie nas, gdyż potężne kłamstwo uczyniliśmy naszym schronieniem i ukryliśmy się pod tym fałszem,
Na to tak mówi Wszechmocny, Pan Bóg: […] Kto we mnie wierzy, ten się nie zachwieje. I uczynię prawo miarą, a sprawiedliwość wagą. Zaś spreparowane schronienie kłamstwa zmiecie grad pocisków, a kryjówkę zaleją wezbrane wody; wasze przymierze ze śmiercią zostanie zerwane, a wasza umowa z krainą umarłych nie ostoi się. Gdy nadejdzie klęska potopu, wtedy zostaniecie zdeptani.
+++
PROROK IZAJASZ: Oto mówi Pan przeciw złym doradcom królewskim
14 Dlatego posłuchajcie słowa Pańskiego, wy wszyscy, panujący nad tym ludem, który jest w Jerozolimie. 15 Mówicie: "Zawarliśmy przymierze ze Śmiercią, i z Szeolem [doliną trupów] zrobiliśmy układ. Gdy się rozleje powódź [wrogów], to ona nas nie dosięgnie, bo z kłamstwa uczyniliśmy sobie mocarne schronisko i całkiem skryliśmy się pod fałszem".  
Na nic jednak wasze łganie, gdyż […] grad zmiecie schronisko kłamstwa, a wody zaleją kryjówkę. 18 Wasze przymierze ze Śmiercią zostanie zerwane, i nie ostoi się wasz układ z Szeolem. Gdy się rozleje powódź [wrogów], będziecie dla nich [rzuceni] na zdeptanie

 

Zamieściłem w dwóch wersjach, oddzielonych +++

 

Wniosek?

Na nic cyrografy, mikrofony i wzmacniacze, media nowoczesne i jeszcze nowocześniejsze. Kto kłamie, kto sobie z kłamstwa uczynił bunkier, schron, ten nie schroni się, lecz zostanie wydany wrogom na unicestwienie. Wyrok na łgarzach wykonają ci, których łgarze sprowadzili na lud jak wroga.

 

Bóg przez Izajasza mówi:

Oto perspektywa dla używających mediów manipulatywnie. To perspektywa tych, którzy uczynili z propagandy narzędzie okłamywania z premedytacja. To perspektywa dla wysługujących się wrogowi. Co im obiecane, to się wypełni. Nawet gdy najmocniejsze kłamstwa ukuli, nie znajdą pod nimi schronienia. Wrogowie, sprowadzani przez złych doradców, zdepczą tę szyderczą bandę.

 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować