-

krzysztof-osiejuk : To ja

Ruby and the Ribcage, czyli o wypędzaniu demonów

      Planowałem na dziś kompletnie inne refleksje, ale niemal w ostatniej chwili zacząłem sobie czytać najnowszy tekst Coryllusa i w momencie jak pojawił się na ekranie Jacek Międlar, w jednej chwili wszystko szlag trafił. Nie szkodzi jednak. Przede wszystkim to co zamierzałem wrzucić nie było aż tak warte, by się trzymać tego zębami i pazurami, a poza tym jeszcze przed Międlarem wspomniał Coryllus tytuł opery Brechta o mieście Mahagonny, a ja sobie nagle przypomniałem coś o czym pisałem w mojej książce o piosenkach, a co nosi nazwę Mahogany Sessions i pomyślałem, że jeśli nie damy sobie dziś nic na odtrutkę, to możemy ten dzień uznać za stracony. A do tego nigdy nie wolno nam dopuścić. A zatem The Mahogany Session i Ruby and the Ribcage.  Jeśli ktoś chce oglądać to w naturalnej skali, wystarczy kliknąć w logo tuby i już. Zapraszam.

 

 

A moja książka o muzyce i nie tylko jest tu: https://basnjakniedzwiedz.pl/produkt/rock-and-roll-czyli-podwojny-nokaut/, albo tu: k.osiejuk@gmail.com. Polecam.tagi: jacek międlar  bertold brecht  mahogany sessions 

krzysztof-osiejuk
15 maja 2018 10:14
2     2525    3 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Kuldahrus @krzysztof-osiejuk
15 maja 2018 20:26

Nie wkleił się filmik z youtube'a.

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @Kuldahrus 15 maja 2018 20:26
15 maja 2018 21:29

On się wkleił, jednak w pewnym momencie się dziwnie "wykleił". Nie mam pojęcia, czemu tak się dzieje, zwłaszcza że to już drugi raz ostatnio.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować